" />
50.0 грн
Є в наявності

Тісто для ліплення — це креативна творчість, розроблена для дітей і дорослих.

Його унікальність полягає в складі самого матеріалу тіста та дивовижній властивості світитися в темряві.

Воно дуже м'яке, але добре тримає форму та приємне на дотик.

Пластилін, який легко змішується й приємний у руках, тому створювати з нього фігурки саму досконалість!

Так само такий пластилін стане чудовим антистресовим матеріалом.

На пакованні є пропоновані варіанти для створення фігурок і дві формочки звіряток

У наборі 10 індивідуально упакованих брикетів із різнобарвним пластиліном.

Але не забуваємо під'єднувати фантазію та творити пластилінові шедеври!

(ДхШхВ) 132х181, 6х25 мм

За запитом можемо надіслати додаткові фото товару після оформлення замовлення, за наявності декількох різновидів — уточним необхідний

Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію, колірну гаму та характеристики товару без попереднього повідомлення.

Якщо у Вас виникнуть питання, ми з радістю на них відповідаємо.

У нас діє знижка – 3% при замовленні понад 3 000 грн. Знижка – 5% при замовленні понад 10 000 грн.

Оплату за товар можна зробити:

  1. На пошті або представництві транспортної компанії (при доставці післяплатою). Відправляємо Новою Поштою, Автолюксом, Гюнселом, Інтаймом... Або будь-яким іншим зручним способом (передача на автобус, розрахунок з водієм і т.д.)
  2. Готівкою кур'єру при доставці (тільки по 7 км) .
  3. Шляхом оплати на картку ПриватБанку (після оформлення замовлення ми уточнимо наявність та відправимо на вказаний Вами номер телефону номер картки та точну суму до оплати) або подзвонимо вам коли ваше замовлення буде укомплектоване.
  4. У контейнері над ринком 7км. Милка (під горою), конт. 2148

Доставка:

  1. Самовивіз із пром. ринку 7км. (Ми доставимо замовлення до будь-якої зручної для вас точки ринку)
  2. Кур'єрською службою "Нова Пошта", "ІнТайм", "Гюнсел", "Автолюкс" (або іншою зручною). Реквізити картки ПриватБанк ми повідомимо вам після того, як ваше замовлення буде зібрано. Термін доставки від 1 до 5 робочих днів.
  3. Ваше замовлення можемо передати водієві автобуса, розрахунок здійснити через нього.
Характеристики
Основа для ліплення Тісто для ліплення
Вид Набір для ліплення
Дитячий вік 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років
Доставка/Оплата Мінімальна сума замовлення - 100 грн., Доставка НП 1-2 дні (пт., нд. вихідний) або УкрПоштою.
Країна-виробник товару Україна

Рекомендовані товари

Ви дивилися

Комплект креативної творчості Danko Toys пенал розмальовка 6021DT "My color Clutch"

Комплект креативної творчості Danko Toys пенал розмальовка 6021DT "My color Clutch"

«MY COLOR CLUTCH» — це унікальний набір креативної творчості, що сприяє розвитку художніх здібностей...
76.5 грн
Гра настільна Danko Toys Казацьке лото (Козацювання лото) у коробці, дерев'яні бочонки (Укр) (DT G48)

Гра настільна Danko Toys Казацьке лото (Козацювання лото) у коробці, дерев'яні бочонки (Укр) (DT G48)

Популярна традиційна гра, що прийшла до нас із глибини століть і сьогодні залишається однією з найпо...
207.0 грн
Розвивальний набір Фокуси F-10, 10 фокусів у наборі (Вивчальна колода No8) Данко тус

Розвивальний набір Фокуси F-10, 10 фокусів у наборі (Вивчальна колода No8) Данко тус

Цікавий дитячий набір "Фокуси" 10" 2697DT розроблений у найкращих традиціях фірмового дизайну та без...
82.5 грн
Кінетичний пісок KidSand 1600 грамів і надувна пісочниця. Danko Toys KS-02-01

Кінетичний пісок KidSand 1600 грамів і надувна пісочниця. Danko Toys KS-02-01

KidSand — кінетичний пісок для дітей! Будуйте пісочні фігури та замки в себе вдома, адже кожна дитин...
285.0 грн
Набір креативної творчості середня "Aqua Mosaic" Danko Toys AM-01-02, 16 кольорів намистинок

Набір креативної творчості середня "Aqua Mosaic" Danko Toys AM-01-02, 16 кольорів намистинок

Набір Aqua Mosaic Середній AM-01-02 DANKO TOYS Занурте маленького художника в захопливий світ творч...
152.0 грн